Znamy się na tym
od 1989 roku

Nasza firma to nie tylko jej historia i oferta, ale przede wszystkim ludzie, mający czynny wkład w jej dalszy, intensywny rozwój.

Historia naszej firmy sięga aż do roku 1989, w którym to marka WŁODAN zadebiutowała na Łódzkim rynku.

Na początku, główną specjalizacją naszego przedsiębiorstwa były usługi transportowe, które stanowiły źródło dochodów przez kolejne 5 lat. Po tym czasie, w roku 1994 poszerzyliśmy swoją ofertę, w której od tamtej chwili znalazły się również usługi związane z budową dróg. W 1995 postanowiliśmy o przekształceniu formy przedsiębiorstwa w spółkę cywilną, a zaledwie 7 lat później - w spółkę jawną, w ramach której na dobre zajęliśmy się świadczeniem usług transportowych, budowaniem dróg i wykonywaniem robót budowlano-montażowych.

Kolejne lata przyniosły dalsze możliwości rozwoju. I tym sposobem firma WŁODAN wyspecjalizowała się w produkcji oraz dystrybucji betonu i kruszyw oraz poszerzyła swoje usługi o recykling czy utrzymanie dróg.

Obszary działania

Utalentowany zespół specjalistów

WŁODAN to nie tylko firma, ale również zespół fantastycznych ludzi, którzy są prawdziwymi specjalistami w swojej dziedzinie.

Każdy członek naszego zespołu przyczynia się do naszego sukcesu poprzez swoje doświadczenie, wiedzę i pasję. Nasz zespół składa się z utalentowanych inżynierów, wykwalifikowanych techników, doświadczonych operatorów maszyn oraz profesjonalistów zajmujących się zarządzaniem projektem.

Janusz Nawrocki

Dyrektor

Grzegorz Dziadek

Specjalista ds. przygotowania kontraktów

Maciej Smoliga

Kierownik ds. ofertowania

Utrzymanie dróg

Recykling

Kruszywa

Roboty ziemne

Budowa dróg

Utrzymanie dróg

Recykling

Kruszywa

Roboty ziemne

Budowa dróg

Utrzymanie dróg

Recykling

Kruszywa

Roboty ziemne

Budowa dróg

Utrzymanie dróg

Recykling

Kruszywa

Roboty ziemne

Budowa dróg

Nasza Misja

Jako firma budowlana z tradycjami (na rynku działamy od ponad 30 lat), przez ten czas wypracowaliśmy zasady, których się trzymamy, i za które cenią nas nasi klienci. Pierwszą z nich jest ciągły rozwój i aktualizowanie swojej oferty o nowe innowacje.

W naszej pracy stawiamy na nowoczesne technologie, które są gwarantem bezpieczeństwa i trwałości. Drugi element stanowi jakość, bowiem dostarczamy wyłącznie rozwiązania, które są solidne i spełniają oczekiwania naszych klientów.

Trzeci aspekt to terminowość, bo nie ma dla nas nic ważniejszego niż praca wykonana zgodnie z ustaleniami. Czwarty to z kolei dbałość o ekologię, czyli poszanowanie dla środowiska naturalnego.

Łukasz Włodarczyk | Prezes Spółki Włodan

Nasza Wizja

Przyszłościowa wizja firmy Włodan opiera się na nieustannym dążeniu do doskonałości i innowacyjności w obszarze budownictwa drogowego.

Naszym celem jest stać się wiodącym graczem na rynku, dostarczającym najwyższej jakości usługi i rozwiązania dla naszych klientów. Planujemy rozwijać naszą ekspertyzę w zakresie nowych technologii, zrównoważonego budownictwa oraz inteligentnych rozwiązań drogowych, aby tworzyć infrastrukturę przyszłości, która spełnia najwyższe standardy efektywności, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

Pragniemy budować trwałe relacje z naszymi klientami i partnerami, oparte na wzajemnym zaufaniu i wspólnym sukcesie.

Masz więcej pytań?
skontaktuj się z nami

Skontaktuj się

0