Beton Towarowy

Beton towarowy – solidna podstawa Twojego projektu!

Oferta na beton

Jedną z głównych specjalizacji naszej firmy jest produkcja oraz dostawa betonu - dostępnego pod wieloma, najbardziej popularnymi postaciami. Formami wykorzystywanymi w budownictwie, podczas remontów, jak i betonu służącego do wykańczania wnętrz.

Beton jest bowiem jednym z kluczowym elementów, bez którego nie obędzie się absolutnie żadne przedsięwzięcie budowlane. Jego cechy, pośród których do najważniejszych możemy zaliczyć trwałość i bezpieczeństwo, a także elastyczność (dotyczącą sposobu i możliwości zastosowania), czynią z betonu materiał numer jeden.

Sprawdza się on zarówno w inwestycjach o charakterze prywatnym - służąc do budowy domów. Z powodzeniem odnajduje się także w charakterze komercyjnym - będąc częścią budowy obiektów handlowych, biurowców itp. Nie bez znaczenia pozostaje także fakt, że to beton jest jednym z głównych budulców wykorzystywanych do wznoszenia mostów, kładek, innych konstrukcji, a także po prostu – budowania dróg.

Beton towarowy – produkcja i dostawa na terenie Polski

Lata doświadczeń oraz pracy dla klientów reprezentujących różne branże, nauczyły nas przygotowywania betonu idealnie dopasowanego do konkretnych oczekiwań. To dzięki temu, w naszej ofercie znajduje się aż 14 różnych jego rodzajów. Wysoką jakość ten budulca z kolei potwierdzają liczne, posiadane przez nas certyfikaty i pozwolenia.

Beton specjalny

Produkowany na indywidualne zamówienie każdego klienta i mający spełniać określone wymogi.

Beton mostowy i drogowy

Przeznaczony do budowy oraz wzmacniania miejsc, w których solidność i bezpieczeństwo są najważniejsze, czyli dróg oraz mostów, po których poruszają się zarówno piesi, jak i pojazdy.

Beton samozagęszczalny

Posiadający cechy ułatwiające jego transport i aplikację

Beton hydrotechniczny i wodoszczelny

Produkowany na indywidualne zamówienie każdego klienta i mający spełniać określone wymogi.

Beton architektoniczny

wykorzystywany głównie we wnętrzach jako element ich dekoracji.

Beton chudy

z uwagi na swoją stosunkowo słabą odporność - przeznaczony głównie do prac wyrównujących czy wykonywania podkładów.

Masz więcej pytań?
skontaktuj się z nami

Skontaktuj się

0